Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian

| 10 zł na 48h |

Rodzeństwo Pevensie powraca do Narnii. Nie jest to jednak ta sama kraina, którą niegdyś odwiedzili. Nikt już nie pamięta o magicznych istotach, a na pięknych terenach znowu zaczyna rodzić się zło.

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian – opis

Rok w naszej rzeczywistości to 1300 lat w Narnii. Tyle czasu minęło, odkąd rodzeństwo Pevensie po raz ostatni odwiedziło Narnię. Tym razem trafiają jednak do zmienionej krainy. Rządzi nią okrutny władca, który na dodatek nie jest prawowitym królem. Na tronie powinien zasiadać jego krewny – książę Kaspian. Młody pretendent musi się jednak ukrywać, ponieważ tyran dybie na jego życie. Gdy Kaspian trafia na rodzeństwo, rozpoczyna się kolejna wielka przygoda. Czy uda się przywrócić magię do Narnii i pokonać zło? Czas sprowadzić Aslana i rozpocząć wielką bitwę w imię dobra!

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian – obsada i twórcy

„Opowieści z Narnii: Książę Kaspian” to adaptacja drugiej książki C.S. Lewisa z cyklu „Opowieści z Narnii”. Do obsady powracają: William Moseley („The Royals”), Tilda Swinton („Musimy porozmawiać o Kevinie”), Anna Popplewell („Nastoletnia Maria Stuart”), a w tytułowego bohatera wciela się Ben Barnes („The Punisher”). W polskiej wersji językowej usłyszymy między innymi: Piotra Machalicę („Dzień świra”), Danutę Stenkę („Nigdy w życiu!”), Adama Ferencego („Kanalia”), Hneryka Talara („Kler”) i Artura Barcysia („Miodowe lata”). Film wyreżyserował Andrew Adamson („Shrek”).

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player w polskiej wersji językowej.