Oni

Loro

Silvio Berlusconi to człowiek instytucja. Kontrowersyjny polityk bardziej przypomina jedną z gwiazd rocka niż szlachetnego urzędnika państwowego. W dodatku to doskonały kompan na imprezę. Ten fakt postanawia wykorzystać pewien przebiegły Włoch.

Oni – opis

Sergio Morra jest niepoprawnym balangowiczem, miłośnikiem używek i organizatorem przyjęć, w których uczestniczą ważne włoskie osobistości. Mężczyzna posiada również aspiracje polityczne i  bardzo mu zależy, by na jego imprezie zagościł słynny Silvio. Nie ma to jak pogrzać się w ciepełku Berlusconiego, zwłaszcza że byłemu premierowi charyzma dosłownie wylewa się uszami. Kobiety go uwielbiają, a faceci mu zazdroszczą. Czy jednak „Wilk z Mediolanu” rzeczywiście jest mężczyzną idealnym? Sprawdzicie, co do powiedzenia na ten temat ma twórca „Młodego papieża” i „Wielkiego piękna”.

Oni – obsada i twórcy

Paolo Sorrentino to uznany włoski reżyser mający na swoim koncie multum międzynarodowych nagród filmowych. Jego obraz „Oni” to spojrzenie z przymrużeniem oka na postać supersamca – Silvio Berlusconiego. W rolę polityka wciela się Toni Servillo („Wielkie piękno”, „Dziewczyna we mgle”), partnerują mu między innymi: Elena Sofia Ricci („Zapnijcie pasy”, „Mine vaganti. O miłości i makaronach”) Riccardo Scamarcio („John Wick 2”, „Ugotowany”) i polska aktorka Kasia Smutniak („Słodki koniec dnia”, „Pozdrowienia z Paryża”).

Oni – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl.