Oko w oko z życiem

BUFFALO 66

Billy wychodzi z więzienia i jedynie czego chce, to zabić człowieka, który wpakował go za kratki, a następnie popełnić samobójstwo. Wszystko się zmienia, gdy poznaje młodą dziewczynę.

Oko w oko z życiem – opis

Po odsiedzeniu pięcioletniego wyroku Billy powraca do swojej rodzinnej miejscowości. Zdesperowany, pragnie zemścić się na człowieku, który go wrobił. Po drodze porywa młodą Laylę i zmusza ją do udawania jego żony. Teatrzyk ma przekonać rodziców Billy’ego, że ich syn wyszedł na ludzi. Plan się udaje, aż za dobrze – Layla zakochuje się w swoim fałszywym mężu. Gdy Billy Brown zaczyna realizować swoje zabójcze zamiary, uczucie łączące dwójkę młodych ludzi zostaje wystawione na wielką próbę.

Oko w oko z życiem – obsada i twórcy

Reżyserem, scenarzystą i aktorem portretującym głównego bohatera jest Vincent Gallo („Essential Killing”, „Arizona Dream”). W pozostałych rolach występują: Christina Ricci („Jeździec bez głowy”), Angelica Huston („Rodzina Addamsów”, „John Wick 3”), Mickey Rourke („Harry Angel”, „Zapaśnik”), Jan-Michael Vincent („Airwolf”, „Lodziarz”) i Rosanna Arquette („Wielki błękit”, „Pulp Fiction”).

Oko w oko z życiem – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.