Odmieńcy

FREAKS

Odmieńcy to thriller sf z Emile Hirshem. Mała Chloe mieszka z ojcem, który w obawiając się o jej bezpieczeństwo izoluje ją od świata zewnętrznego. Pewnego dnia zmęczona nieustanną kontrolą dziewczynka ucieka. Tuż za progiem domu odkrywa nowy, niepokojący i mroczny świat.

Odmieńcy - opis filmu

7-letnia Chloe, zamknięta w domu przez swojego ojca, żyje w strachu i fascynacji światem zewnętrznym, gdzie Abnormals stanowi stałe zagrożenie - a przynajmniej tak jej się wydaje. Kiedy tajemnicza nieznajoma daje jej spojrzenie na to, co naprawdę dzieje się na zewnątrz, Chloe szybko odkrywa, że chociaż prawda nie jest taka prosta, niebezpieczeństwo jest bardzo realne.

Odmieńcy - twórcy i obsada

Kanadyjskie kino science fiction z elementami horroru przedstawiające historię dziewczynki, która za sprawą swojego ojca żyje w ciągłym stanie zagrożenia. Reżyserii produkcji podjęli się Zach Lipovsky oraz Adam B. Stein. Odtwórcami głównych ról są natomiast: Emile Hirsch (Wszystko za życie), dwukrotnie nominowany do Oscara Bruce Dern (Nebraska), Grace Park (Battlestar Galactica. Plan), Amanda Crew (Wiek Adaline) oraz Lexy Kolker (Mała syrenka). Zdjęcia do filmu kręcono w Vancouver.

Odmieńcy - gdzie oglądać?

Cały film dostępny online na platformie VOD player.pl.