Obsesja zazdrości

No Good Deed (2014) HD

|10 zł na 48h|

Czarujący nieznajomy staje w drzwiach domu oddanej żony i matki dwójki dzieci. Kobieta wpuszcza go do środka, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z niebezpiecznym psychopatą.

Obsesja zazdrości – opis

Colin Evans jest więźniem mającym problemy z kontrolowaniem emocji. Skazany za nieumyślne zabójstwo mężczyzny, który rzekomo spojrzał na jego kobietę, stara się o przedterminowe zwolnienie. Niestety, komisja wciąż widzi w nim psychotycznego narcyza i odrzuca jego wniosek. Evans jednak zabija strażnika i ucieka z więzienia. Szukając schronienia w drodze do swojej ukochanej Alexis, trafia do domu Terri. Spokojna matka dwójki dzieci popełnia największy błąd w swoim życiu i  otwiera drzwi przestępcy. Rozpoczyna się walka o przetrwanie.

Obsesja zazdrości – obsada i twórcy

„Obsesja zazdrości” to thriller z 2014 roku w reżyserii Sama Millera („Luther”, „Luke Cage”). W głównego bohatera wciela się Irdis Elba („Luther”, „Thor”). Partnerują mu: Taraji P. Henson („Proud Mary”, „Myśl jak facet 2”), Kate del Castillo („33”, „Pod jednym księżycem”) i Henry Simmons („Agenci T.A.R.C.Z.Y.”, „Najlepszy ojciec świata”).

Obsesja zazdrości – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.