Nona

NONA

Dziewczyna z Hondurasu poznaje Hecho, który obiecuje zabrać ją bezpiecznie do Ameryki, gdzie czeka na nią matka. Niestety, mężczyzna nie dotrzymuje obietnicy, a kobieta pada ofiarą handlu ludźmi.

Nona – opis

Nona to skrót od „no name” co oznacza osobę pozbawioną imienia i nazwiska. Tak nazywane są właśnie ofiary handlu ludźmi – procederu, który wciąż obecny jest na całym świecie. Główna bohaterka filmu to dziewczyna z Hondurasu, która daje się uwieść urokowi mężczyzny obiecującego jej bezpieczny tranzyt do Stanów Zjednoczonych. To, co miało być wyprawą ku lepszemu światu, zamienia się w morderczą podróż do miejsca, gdzie czeka bohaterkę przerażający los niewolnicy seksualnej.

Nona – obsada i twórcy

Odtwórcami głównych ról w tym wstrząsającym dramacie są: Kate Bosworth („Superman: Powrót”), Sulem Calderon („One of the Good Ones”), Jesy McKinney („The Unauthorized Beverly Hills, 90210 Story”), Diana Cabuto („Mega pirania”) oraz Jasper Polish („Ranczer w kosmosie”). Film wyreżyserował wielokrotnie nagradzany twórca, Michael Polish („Northfork”).

Nona – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.