Noc w muzeum 2

NIGHT AT THE MUSEUM: BATTLE OF THE SMITH

To dzieje się znowu! Tym razem akcja przenosi się do największego muzeum na Ziemi, a stróż nocny Jack będzie musiał zmierzyć się z egipskim faraonem, który chce podbić świat.

Noc w muzeum 2 – opis

Smithsonian to znajdujące się w Waszyngtonie największe muzeum na świecie. Jest tam około 136 milionów eksponatów, w tym samolot, w którym Amelia Earhart przeleciała Atlantyk, pamiątki po Alu Capone i pantofelki Dorotki z filmowego „Czarnoksiężnika z krainy Oz". Tam właśnie pracuje Jack, a jak wiemy jego obecność oznacza wielkie kłopoty. Muzealne okazy znów ożywają, tym razem jednak pojawia się olbrzymie zagrożenie. Zrzędliwy faraon zagraża pozostałym eksponatom. Chce również podbić świat. Jack i jego przyjaciele muszą stoczyć wielką bitwę w muzealnych murach.

Noc w muzeum 2 – obsada i twórcy

W kontynuacji przeboju z 2006 roku powraca plejada gwiazd takich jak: Ben Stiller („Sposób na blondynkę”, „Poznaj moich rodziców”), Ricky Gervais („Gwiezdny pył”, „Było sobie kłamstwo”) i Robin Williams („Fisher King”, „Good Will Hunting”). W filmie zobaczymy również: Amy Adams („Zwierzęta nocy”, „Nowy początek”), Hank Azaria („Klatka dla ptaków”, „Ray Donovan”) oraz Steve Coogan („Happyish”, „Tajemnica Filomeny”).

Noc w muzeum 2 – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.