Nigdy nie jest za późno

Ricki and the Flash HD

|10 zł na 48h|

 

Kobieta, która zrezygnowała ze wszystkiego, żeby zostać gwiazdą rock’n’rolla, powraca do domu i próbuje odbudować więzi rodzinne.

Nigdy nie jest za późno – opis

Linda postanowiła opuścić rodzinę, żeby spełnić swoje marzenie o byciu gwiazdą rocka. Niestety, brutalna rzeczywistość zweryfikowała jej ambicje. Kobieta nie odniosła sukcesu, na jaki liczyła. Teraz musi wracać, ponieważ jej rodzina jest w wielkich kłopotach. Bohaterka otrzymuje informację, że małżeństwo córki właśnie się rozpadło. Linda przybywa do Indianapolis, jednak nikt nie wita jej z otwartymi ramionami. Ani córka, ani synowie nie cieszą się z powrotu matki, która niegdyś ich zostawiła. Linda jednak zostaje i próbuje dalej. W końcu nigdy nie jest za późno na odkupienie win.

Nigdy nie jest za późno – obsada i twórcy

„Nigdy nie jest za późno” to obraz zrealizowany przez oscarową ekipę. Film wyreżyserował Jonathan Demme (Oscar za „Milczenie owiec”), scenariusz napisała Diablo Cody (Oscar za „Juno”), a w głównej roli wystąpiła Meryl Streep (trzy Oscary: „Żelazna dama”, „Wybór Zofii”, „Sprawa Kramerów”). W filmie występują również: Kevin Kline (Oscar za „Rybka zwana Wandą”), Sebastian Stan („Avengers: Koniec gry”), Rick Springfield („Wysoka fala”) i Mamie Gummer („Detektyw”).

Nigdy nie jest za późno – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.