Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie

The Extraordinary Journey of the Fakir

| 6zł za 48h |

Mawiają, że miłość w Paryżu jest dziesięć razy silniejsza niż gdziekolwiek indziej. Pewien fakir z Indii postanawia to sprawdzić na własnej skórze. Wkrótce przekona się, że los potrafi zmienić wszystko, a zwykła podróż stanie się niezwykła.

Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie – opis

Aja od zawsze chciał podróżować po świecie. Niestety, w dzieciństwie i w młodości nie było mu dane odwiedzić dalekich zakątków świata, wynikiem czego każdy kolejny rok spędzał w Indiach. Splot nie do końca wesołych wydarzeń sprawia, że Aja wreszcie ma okazję wyjechać do Europy. Odwiedza Paryż, a następnie udaje się na wycieczkę do… IKEI. Meblościanki i tekstylia mogą być interesujące, ale z pewnością nie tak bardzo jak piękna Marie, którą bohater spotyka w jednym z działów sklepu. Mimo że dopiero się poznali, już wiedzą, że zobaczą się ponownie. Umawiają się na spotkanie pod wieżą Eiffla, jednak do wymarzonej randki nie dochodzi. Aja przez przypadek zostaje zamknięty w szafie, a następnie wysłany do Londynu! To jednak nie koniec jego dziwacznej wycieczki. Wszystko wskazuje na to, że w postawnym meblu odwiedzi kolejne europejskie stolice. A co z miłością? Poczeka na fakira, który utknął w szafie?

Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie – obsada i twórcy

„Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie” to kolorowa, pełna energii, ale też mądrości komedia porównywana przez niektórych do słynnego „Slumdog Millionare”. Film wyreżyserował Ken Scott („Starbuck”, „Wykapany ojciec”), a w rolach głównych wystąpili: Dhanush („Raanjhanaa”, „3”), Bérénice Bejo („Artysta”, „Przeszłość”), Erin Moriarty („Dziedzictwo krwi”, „W ukryciu”) oraz Barkhad Abdi („Kapitan Phillips”, „Ocean desperacji”).

Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl