Nieznajomi: Ofiarowanie

The Strangers: Prey at Night (aka Strangers 2)

Do leśnego zacisza, pod osłoną nocy, przybywa rodzina, która chce spędzić wspólnie ostatnie wakacje przed podjęciem ważnych decyzji. Ich spokój zostaje jednak zakłócony przez zamaskowanych oprawców.

Nieznajomi: Ofiarowanie – opis

Czteroosobowa rodzina Jamesonów przybywa do opuszczonej, ale urokliwej przyczepy w odludnej okolicy. To idealna sytuacja dla bohaterów, którzy zostali zmuszeni do rychłej przeprowadzki. Piękny dom okazuje się jednak straszliwą pułapką. Już po chwili słychać pukanie do drzwi. Po drugiej stronie znajduje się tajemnicza dziewczyna, która znika. To preludium do prawdziwego koszmaru. Na terenie rezydencji pojawiają się zamaskowani mordercy, którzy dybią na życie Jamesonów. Rozpoczyna się polowanie. Dla rodziny bohaterów to walka o przetrwanie, dla zamaskowanych szaleńców – dobra zabawa. Kto wyjdzie żywy z tej konfrontacji?

Nieznajomi: Ofiarowanie – obsada i twórcy

„Nieznajomi: Ofiarowanie” jest kontynuacją filmu „Nieznajomi” z 2008 roku. Obraz ma tego samego scenarzystę (Bryan Bertino). Za kamerą drugiej części stanął Johannes Roberts („Po tamtej stronie drzwi”, „Podwodna pułapka”). W rolach głównych występują: Christina Hendricks („Good Girls”, „Dom zbrodni”), Martin Henderson („The Red Road”, „Secrets & Lies”), Bailee Madison („Good Witch”, „Żona na pokaz”) i Lewis Pullman („Źle się dzieje w El Royale”, „Polegaj na mnie”).

Nieznajomi: Ofiarowanie – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl z lektorem i napisami.