Nieulotne

| 8zł za 48h |

Dramatyczne wydarzenie przerywa miłosne uniesienia dwójki zakochanych w sobie studentów. Relacja Michała i Kariny zostaje wystawiona na wielką próbę.

Nieulotne – opis filmu

Michał i Karina poznają się na wakacjach w urokliwej Hiszpanii i od razu wpadają sobie w oko. Pozornie ulotne zauroczenie przeradza się w płomienny romans. Iberyjska prowincja sprzyja miłosnym uniesieniom. Kolejne dni mijają im beztrosko. Nurkowanie w pobliskich wodach, podróże we dwoje, upojne noce – nigdy nie będzie już takiego lata. Niestety, sielanka zostaje brutalnie przerwana. Gdy porywczy temperament Michała daje o sobie znać, dochodzi do tragedii. Po powrocie do Polski muszą poradzić sobie z codziennością. Jak jednak tego dokonać, gdy nieulotne wspomnienia wciąż nie dają spokoju?

Nieulotne – obsada i twórcy

„Nieulotne” to obraz Jacka Brocucha, reżysera filmów takich jak „Wszystko, co kocham” czy „Tulipany”. Polsko-hiszpańska produkcja została doceniona między innymi na festiwalu kina niezależnego w Sundance, gdzie otrzymała nagrodę za najlepsze zdjęcia w dramacie zagranicznym. Główne role w „Nieulotne” grają Jakub Gierszał („Sala samobójców”, „Wszystko, co kocham”) oraz Magdalena Berus („Bejbi Blues”, „Szatan kazał tańczyć”). W filmie występują również Joanna Kulig („Zimna wojna”, „Sponsoring”) oraz Andrzej Chyra („Komornik”, „Dług”).

Nieulotne – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.