Nieracjonalny mężczyzna

Nieracjonlany mężczyzna

|8 zł na 48h|

Profesor filozofii wie wszystko o życiu, ale nie ma pojęcia o miłości. Jill ma doświadczenie w romantycznych uczuciach, ale popełnia wiele życiowych błędów. Czy mają oni szansę na udany związek?

Nieracjonalny mężczyzna – opis

Abe wie dużo o życiu – można by rzec, aż za dużo. Jako doświadczony profesor filozofii posiadł wiedzę, która zdeterminowała jego spojrzenie na świat. Nasza egzystencja to piekło, a ludzie z natury są źli. Miłość? Bezwartościowe mrzonki dla naiwniaków. Jesteśmy skazani tylko na ból i cierpienie. Urodzony pesymista z Abe’a, ale to wkrótce się zmieni. Jill wprowadza do jego życia radosne szaleństwo. Profesor zaczyna czuć motyle w brzuchu, a to niezbyt racjonalne, prawda?

Nieracjonalny mężczyzna – obsada i twórcy

„Nieracjonalny mężczyzna” to wspaniały film o miłości w reżyserii Woody’ego Allena („Manhattan”, Annie Hall). W głównego bohatera wciela się Joaquin Phoenix („Joker”, „Ona”), a jego obiekt westchnień sportretowała Emma Stone („Służące”, „La La Land”). W pozostałych rolach występują: Parker Posey („Śmietanka towarzyska”, „Babskie wakacje”), Jamie Blackley („Zostań, jeśli kochasz”, „uwantme2killhim?”) i Betsy Aidem („Król rozrywki”, „Pan Popper i jego pingwiny”).

Nieracjonalny mężczyzna – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD playe.pl.