Niemiłość

Nelyubov

Film obrazujący emocje towarzyszące walce między dążącymi do rozstania małżonkami oraz rodziny, w której brakuje głównego elementu - miłości.

Niemiłość - opis

Borys i Żenia, są przedstawiciele klasy średniej mieszkający we własnym domu na przedmieściach Moskwy, mają się rozstać. Coraz częściej dochodzi między nimi do kłótni, a ich rozmowy polegają na bezustannych pretensjach i przerwanych połączeniach telefonicznych. Mają nowych partnerów, z którymi chcą jak najszybciej związać się na stałe. Jedynym problemem i przeszkodą jest ich 12-letni, niechciany syn Alosza. Rodzice nie przejmują się emocjami dziecka i jest on ostatnią osobą o której myślą w obliczu tych wydarzeń. Do czego będą zdolni, aby zrealizować swoje plany?

Niemiłość - obsada i twórcy

Film Andrieja Zwiagincewa, miał projekcje na Konkursie Głównym w Cannes, gdzie otrzymał Nagrodę Jury. Europejska Akademia Filmowa przyznała filmowi nagrody w kategorii Najlepsze Europejskie Zdjęcia 2017 i w kategorii Najlepsza Europejska Muzyka 2017. Dramat był też nominowany do Złotego Globu oraz najważniejszej nagrody filmowej -  Oscara, w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny.

Niemiłość - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online na platformie VOD player.