Nie ma jak u siostry

NOBODY'S FOOL (2018)

Po zwolnieniu z więzienia Tanya spotyka się ze swoją siostrą. Wkrótce odkrywa, że jej krewną łączy związek online z mężczyzną, który nie jest tym, za kogo się podaje.

Nie ma jak u siostry – streszczenie

Danica ma bardzo udane życie zawodowe i osobiste. Nie dość, że realizuje się w pracy, to jeszcze odnajduje się w związku z Charliem, którego poznała przez internet. Para nie widziała się co prawda w realu, ale jakoś im to nie przeszkadza. Sielanka kończy się, gdy do życia Danici powraca Tanya – siostra, która właśnie opuściła więzienie. Mimo że dziewczyny różnią się diametralnie, postanawiają zamieszkać razem, ale nowa sytuacja odbija się na ich wspólnej relacji. Tanya nie jest przekonana co do internetowego romansu swojej siostry. Kim jest ten „Charlie”? Czyżby Danica dała się złowić oszustowi mającemu niecne zamiary?

Nie ma jak u siostry – obsada

Film „Nie ma jak u siostry” wyreżyserował Tyler Perry specjalizujący się w serialach telewizyjnych. W rolach głównych występują Tiffany Haddish („Girls Trip”) i Tika Sumpter („Prawdziwa jazda”). W obrazie zobaczymy również zdobywczynię Oscara Whoopi Goldberg.

Nie ma jak u siostry – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.