Nie ma ideałów

BONNE POMME (AKA. NOBODY’S PERFECT)

Gérard Depardieu jako rozczarowany swoim życiem mechanik. Mężczyzna postanawia zostawić rodzinę i przenieść się na francuską prowincję.

Zmęczony swoim życiem rodzinnym i mieszkaniem w dużym mieście mechanik samochodowy Gérard (Gérard Depardieu) decyduje się na odważny krok. Zdesperowany ucieka w tajemnicy przed najbliższymi na francuską prowincję, żeby tam zacząć wszystko od nowa. Mężczyzna wynajmuje pokój w małym pensjonacie prowadzonym przez ekscentryczną Barbarę (Catherine Deneuve). Między parą szybko pojawia się chemia.

Przeurocza francuska komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie, która pokazuje, że w życiu nigdy na nic nie jest za późno. Odtwórcami głównych ról są dwie wielkie kinowe osobowości – laureat Złotego Globu Gérard Depardieu („Zielona karta”) oraz zdobywczyni nominacji do Oscara Catherine Deneuve („Indochiny”). Produkcja w reżyserii Florence Quentin („Zostaję!”) udowadnia, że zawsze można pozwolić sobie na odważny krok i zacząć wszystko od nowa. Jej wyróżnikiem są inteligentne dialogi oraz popisowa gra aktorska. Cały film dostępny jest online w serwisie VOD player.