Naznaczony: ostatni klucz

INSIDIOUS: THE LAST KEY

Czwarta część kinowego hitu „Naznaczony”. Charyzmatyczna parapsycholożka doktor Elise Rainier powraca w rodzinne strony, aby tym razem zmierzyć się ze swoimi własnymi sekretami i stawić czoła jednemu z największych wyzwań w swojej karierze.

„Naznaczony: ostatni klucz” – streszczenie

Doktor Elise Rainier jest wybitną parapsycholożką, która od lat z sukcesami walczy z różnej maści złymi siłami. Nikt jednak nie wie, że skrywa kobieta mroczny sekret. W końcu Rainier postanawia się zmierzyć z własnymi demonami, które prześladują ją od dzieciństwa. Czy uda jej się uratować swoją duszę przed wiecznym potępieniem i pokonać największe lęki?

Czemu warto obejrzeć „Naznaczony: ostatni klucz”?

„Naznaczony: ostatni klucz” („Insidious: the last key”) to intrygujący horror z 2018 roku, który zabiera widza do pełnego niepokojów świata głównej bohaterki. Mówi o jej trudnym dzieciństwie i zmaganiach z losem.

„Naznaczony: ostatni klucz” – obsada

Główną rolę w filmie reżyserowanym przez Adama Robitela („Opętana”) gra nominowana do nagrody Saturna Lin Shaye („Droga śmierci”). W pozostałe role wcielają się Leigh Whannell („Piła”), Angus Sampson („Mad Max: Na drodze gniewu”), Kirk Acevedo („Cienka czerwona linia”) oraz Caitlin Gerard („The Social Network”).

„Naznaczony: ostatni klucz” – gdzie obejrzeć?

Film „Naznaczony: ostatni klucz” jest dostępny online w serwisie VOD player.