Nasze zmagania

Nos batailles

Olivier i Laura są na pozór udanym małżeństwem. Pewnego dnia kobieta znika, zostawiając męża i dzieci. Od tej pory Olivier musi zmierzyć się z trudami codzienności jako samotny rodzic.

Nasze zmagania - opis

Olivier to mężczyzna, który jest głównym żywicielem rodziny. W wirze obowiązków, nie zauważa, że jego małżeństwo nie jest takie jak powinno być. Pewnego dnia Laura postanawia odejść, bez słowa wyjaśnień. Olivier zostaje sam z dziećmi w wieku 6 i 9 lat, musi nauczyć się ojcostwa na nowo i zmierzyć z problemami dnia codziennego. Nie wie co dać dzieciom na obiad, do której klasy chodzą i jaki prezent wymarzył sobie syn. Czy usilne starania o przywrócenie równowagi życiowej, dadzą efekty?

Nasze zmagania - obsada i twórcy

Reżyser filmu, Guillaume Senez w prostej formie ukazuje problem braku komunikacji międzyludzkiej. W głównej roli doskonale odnalazł się Romain Duris ("Czarna fala", "Kataklizm"), który za postać Oliviera został nominowany do francuskiego Oscara - nagrody Cezar. W obsadzie znaleźli się również Lucy Debay ("Król Belgów", "Spowiedź") oraz Laure Calamy ("Ava", "W pionie").

Nasze zmagania - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online na platformie VOD player.pl