Najlepszego, Toby Simpsonie

HAPPY BIRTHDAY TOBY SIMPSON

Przytłoczony rzeczywistością mężczyzna niespodziewanie odzyskuje spokój ducha i poznaje miłość.

„Najlepszego, Toby Simpsonie” – streszczenie

Toby Simpson nie ma łatwego życia. Jego szef jest szalony, ukochana niezwykle zazdrosna, a ojciec uparty. Mężczyzna cały czas skupia swoją uwagę na innych, zapominając o sobie. Co gorsza, w dniu jego urodzin sprawy jeszcze bardziej się komplikują. Jego pociąg zostaje odwołany, przez co musi on wracać do domu autokarem pełnym młodych ludzi wybierających się na festiwalu muzyczny. Na początku sytuacja nie przedstawia się źle. Toby siedzi obok młodej, przyjacielskiej Czeszki o imieniu Renata. Kiedy jednak zostaje okradziony, postanawia za wszelką cenę znaleźć złodzieja.

Pogodna i bezpretensjonalna komedia romantyczna mówiąca o niespodziewanych zwrotach, jakie mogą mieć miejsce w życiu człowieka. Jej główny bohater przez przypadek zmienia swoje podejście do rzeczywistości i znajduje miłość. Film wyróżnia się doskonałą ścieżką dźwiękową i cieszącymi oko zdjęciami. Został uznany za najlepszy film na Brytyjskim Festiwalu Filmów Niezależnych.

„Najlepszego, Toby Simpsonie” – obsada

Reżyserem filmu jest Patrick Makin. W głównych rolach występują Alexander Perkins, Edyta Budnik, Zara Symes, Gary Heasman.

„Najlepszego, Toby Simpsonie” – gdzie obejrzeć?

Film jest dostępny online w serwisie VOD player.