Najlepsze lata

Mid90s HD

Upalne lato. Początek lat dziewięćdziesiątych. Młody Steve próbuje poradzić sobie z niełatwą sytuacją rodzinną Podczas jednej z wakacyjnych eskapad spotyka grupkę młodych ludzi, z którymi zawiązuje niezwykłą relację.

Najlepsze lata – opis

Nastolatek Steve nie ma łatwego życia. Dorasta w Los Angeles, gdzie zmaga się z rodzinnymi problemami. Wychowuje się bez ojca, a matka nie zawsze daje radę. Starszy brat jest dla niego nieprzyjemny i nieżyczliwy. Co gorsze, w szkole bogatsze dzieciaki na każdym kroku wywyższając się, dają mu odczuć, że jest dla nich nikim. Wszystko się zmienia, gdy Steve poznaje grupkę skateboardzistów. Nowi przyjaciele zmieniają jego życie, a chłopak otrzymuje wiele cennych lekcji na temat podziałów klasowych, rasizmu i siły wspólnoty.

Najlepsze lata – obsada i twórcy

„Najlepsze lata” to debiut reżyserki znanego aktora Jonah Hilla Hill („Wilk z Wall Street”, „Moneyball”). Artysta jest również autorem scenariusza. W rolach głównych występują: Sunny Suljic („Zabicie świętego jelenia”, „Zegar czarnoksiężnika”), Katherine Waterston („Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda”, „Steve Jobs”) oraz Lucas Hedges („Powrót Bena”, „Manchester by the Sea”).

Najlepsze lata – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.