Nagość wystawiona na widok publiczny

THE NAKED PLAYERS MEET THE PEOPLE

Film pokazuje grupę pozbawionych pruderii aktorów, którzy wciągają nieświadomych podstępu obywateli w szereg zaskakujących, podszytych erotyzmem sytuacji, rejestrując ich reakcje za pomocą ukrytych kamer i mikrofonów. Siedem komicznych zdarzeń przedstawionych w filmie nakręcono w okolicach Los Angeles i Las Vegas.

 

„Nagość wystawiona na widok publiczny” – opis

Zabawny, przeznaczony wyłącznie dla dorosłej widowni film pokazuje grupę pozbawionych pruderii aktorów, którzy wciągają nieświadomych podstępu obywateli w szereg zaskakujących, podszytych erotyzmem sytuacji, rejestrując ich reakcje za pomocą ukrytych kamer i mikrofonów. Siedem komicznych zdarzeń przedstawionych w filmie nakręcono w okolicach Los Angeles i Las Vegas. Możemy zobaczyć, jak kobieta fotograf kusi małżonków obietnicą darmowych zdjęć, robiąc następnie przed nimi striptiz.... jak para aktorek rozbiera się do naga w pralni samoobsługowej czekając, aż upiorą się ich ubrania... oraz przebieg wywiadów o pracę dla telemarketera, podczas których kandydatów prosi się o zachwalenie dużego czarnego dildo z wbudowanym radiem i płynem ejakulacyjnym o smaku brzoskwini.

 

„Nagość wystawiona na widok publiczny” – gdzie obejrzeć?

Cały film dokumentalny „Nagość wystawiona na widok publiczny” obejrzysz online na platformie VOD player.pl w wersji z lektorem i z napisami.