Na zawsze

Always

Jeden z pierwszych filmów Stevena Spielberga. Niedawno zmarły pilot powraca zza światów, żeby towarzyszyć swoim bliskim w trakcie ważnych wydarzeń życiowych.

Na zawsze – opis

Pete Sandich i jego kumpel Al Yackey są odważnymi lotnikami zajmującymi się gaszeniem pożarów. Pete jest szczęśliwie zakochany w Dorindzie, jednak wielka miłość nie przeszkadza mu w ryzykownych przedsięwzięciach w pracy. Wkrótce dochodzi do tragedii i bohater ginie w katastrofie lotniczej. Nie odchodzi jednak do zaświatów. Powraca do swojej ukochanej jako duch. Towarzyszy również młodemu pilotowi, który trenuje, żeby zostać prawdziwym mistrzem lotnictwa. Czy zdoła pomóc Dorindzie w ciężkich chwilach żałoby? Czy wyszkoli swojego następcę, zanim na dobre opuści nasz świat?

Na zawsze – obsada i twórcy

„Na zawsze” to jeden z wcześniejszych filmów wizjonera kina, Stevena Spielberga („Lista Schindlera”, „Szczęki”). Obraz przedstawia podobną historię do tej, znanej z obrazu „Uwierz w ducha”. W rolach głównych występują: Richard Dreyfuss („Szczęki”, „Red”), Holly Hunter („Fortepian”, „Crash”), Audrey Hepburn („Śniadanie u Tiffany'ego”, „Sabrina”) oraz John Goodman („Barton Fink”, „Big Lebowski”).

Na zawsze – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.