Myśl jak facet 2

Think Like a Man Too HD

|10 zł na 48h|

Bohaterowie pierwszej części powracają do Las Vegas, żeby wziąć udział w wielkim weselu. Romantyczny weekend przemienia się w szaloną karuzelę niespodziewanych wydarzeń.

Myśl jak facet 2 – opis

Cedric i jego przyjaciele powracają do Las Vegas, żeby wziąć udział w ślubie Michaela i Candace. Wkrótce do ekipy dołączają pozostali przyjaciele. Po wydarzeniach z poprzedniej części każdy z nich jest w nieco innym miejscu. Niektóre związki poszły do przodu, inne wręcz przeciwnie – uwsteczniły się. Problemy bohaterów zaczynają eskalować wynikiem czego, romantyczny weekend przeradza się w prawdziwą jazdę bez trzymanki.

Myśl jak facet 2 – obsada i twórcy

Komedia romantyczna z 2014 roku w reżyserii Tima Story'a („Fantastyczna Czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera”). Jest to kontynuacja filmu „Myśl jak facet” opartego na książce Steve'a Harveya. W rolach głównych występują: Kevin Hart („Jumanji: Przygoda w dżungli”), Romany Malco („Last Vegas”), Terrence Jenkins („Burleska”), Michael Ealy („Idealny facet”), Taraji P. Henson („Ukryte działania”) i Meagan Good („Shazam!”).

Myśl jak facet 2 – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.