My Little Pony - najlepszy prezent, świąteczny odcinek specjalny

My Little Pony: Best Gift Ever

| 10zł za 48h |

Kucyki niecierpliwie wyczekują Wigilii Serdeczności, przygotowując się do świętowania i spotkania z bliskimi. Rodzina Pie'ów przyjeżdża do Ponyville, Pinkie Pie, Fluttershy, Applejack, Rarity i Rainbow Dash są już gotowe na wielki dzień... ale księżniczka Twilight Sparkle nie ma czasu, żeby cieszyć się tym magicznym dniem.

„My Little Pony – Najlepszy prezent świata” – o czym jest program?

Shining Armor, Cadance i Flurry Heart przyjeżdżają na święta do zamku, a lista obowiązków do odhaczenia Twilight zdaje się nie mieć końca. Nawet nie zabrała się za świąteczne zakupy! Na szczęście jej przyjaciele pędzą z pomocą. Postanawiają, że w tym roku zamiast kupować prezent dla każdego kucyka, zrobią losowanie i każdy wręczy tylko jeden prezent kucykowi, którego imię wylosują z kapelusza Applejack.

Ale nagle pojawia się kolejny problem – jak kupić idealny prezent świąteczny? Dziewczyny i Spike szukają pomocy w całej Equestrii, chcąc znaleźć perfekcyjny podarunek dla swoich przyjaciół. Naszych bohaterów czekają szalone przygody i wyzwania, podejmowane w imię przyjaźni i serdeczności.

„My Little Pony – Najlepszy prezent świata” – gdzie obejrzeć?

Cały film dostępny online w serwisie VOD player.pl