Mroczne miejsce

STEEL COUNTRY

Kameralny kryminał opowiadający o miejscowym zbieraczu śmieci, który próbuje rozwiązać zagadkę zniknięcia małego chłopca.

Mroczne miejsce – streszczenie

Donald Devlin jest zbieraczem śmieci w małym miasteczku Harburgh w Pensylwanii, które czasy swojej świetności ma już za sobą. Mężczyzna jest cierpiącym na syndrom Aspergera samotnym ojcem małej Wendy, starającym się zapewnić swojej małej dziewczynce wszystko, co najlepsze. Kiedy jednak młodziutki Tyler Zeigler znika bez śladu, Donny wciela się w rolę detektywa, który obsesyjnie stara się udowodnić, że chłopiec został zamordowany.

Czemu warto obejrzeć Mroczne miejsce?

Mroczne miejsce (Steel Country) to thriller z 2018 roku, którego bohaterem jest cierpiący na syndrom Aspergera samotny ojciec na tropie zbrodni. Twórcom z powodzeniem udaje się stworzyć sylwetkę człowieka, który zmaga się z przypadłością ze spektrum autyzmu.

Mroczne miejsce – obsada i twórcy

Reżyserem filmu jest Simon Fellows. W postać głównego bohatera brawurowo wciela się Andrew Scott. W pozostałych rolach występują Bronagh Waugh, Denise Gough, J.D. Evermore oraz Catherine Dyer.

Mroczne miejsce – gdzie obejrzeć?

Cały film jest dostępny online w serwisie VOD player.