mother!

MOTHER!

Jennifer Lawrence oraz Javier Bardem w horrorze psychologicznym. Reżyserem obrazu jest Darren Aronofsky („Requiem dla snu”, „Czarny łabędź”).

Para (Jennifer Lawrence i Javier Bardem) wiedzie beztroskie życie w miejscu, które można nazwać rajem. Pewnego dnia ich spokój zakłócają nieznajomi (Ed Harris oraz Michelle Pfeiffer). Miłość i wzajemne zaufanie między gospodarzami szybko zostają wystawione na próbę.

Surrealistyczny film grozy w reżyserii bezkompromisowego, nominowanego do Oscara Darren Aronofsky’ego. Obraz w swojej stylistyce nawiązuje do najlepszych dzieł Polańskiego, von Triera czy Bunuela. Wyróżniają go płynnie budowana intryga oraz niezwykły, pełen niepokoju i niepewności klimat. W główne role w tym mrocznym horrorze wcielają się laureatka Nagrody Akademii Jennifer Lawrence („Poradnik pozytywnego myślenia”), nagrodzony statuetką Oscara Javier Bardem („To nie jest kraj dla starych ludzi”), wyróżniony dwoma Złotymi Globami Ed Harris („Pollock”, serial HBO „Westworld”), trzykrotnie wyróżniona nominacją do Oscara Michelle Pfeiffer („Niebezpieczne związki”) oraz Brian Gleeson („Królewna Śnieżka i Łowca”). Obraz był pokazywany na MFF w Wenecji. Cały film dostępny jest online w serwisie VOD player.