Moja miłość

The Object of My Affection

Nina szuka idealnego mężczyzny i chyba go znalazła. George jest przystojny, miły i szarmancki. Istnieje tylko jeden problem – jest gejem.

Moja miłość – opis

Nina i jej narzeczony Vince żyją w spokojnym związku. Niestety, ich relację czekają trudne chwile. Nina zachodzi w ciążę, a jej chłopak nie chce słyszeć o stabilizacji. Nie takiego mężczyznę sobie dziewczyna wymarzyła. Dużo lepiej na przyszłego tatę nadałby się George. Przystojny nauczyciel rozstał się właśnie ze swoim partnerem i chwilowo pozostaje bez dachu nad głową. Wprowadza się do Niny, gdzie nawiązuje z nią bliski kontakt. Para bardzo dobrze się rozumie, ale czy będzie z tego coś więcej? Czy ich nietypowa relacja może ewoluować w miłość?

Moja miłość – obsada i twórcy

W  tym romantycznym obrazie Nicholasa Hytnera („Czarownice z Salem”, „Szaleństwo Króla Jerzego”) występuje plejada gwiazd. W rolę głównych bohaterów wcielają się Paul Rudd („Ant-Man”, „Wpadka”) i Jennifer Aniston („Przyjaciele”, „Millerowie”). Partnerują im: Alan Alda („Aviator”, „M*A*S*H”), Nigel Hawthorne („Amistad”, „Szaleństwo Króla Jerzego”), Steve Zahn („The Crossing. Przeprawa”, „Captain Fantastic”) i Allison Janney („Jestem najlepsza. Ja, Tonya”, „Juno”).

Moja miłość – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.