Moja kolacja z Herve

MY DINNER WITH HERVE

Dziennikarz, aktor i Miasto Aniołów nocą. Co wyjdzie z takiego połączenia? Pyszne, popkulturowe danie dla każdego filmowego konesera.

Moja kolacja z Herve – streszczenie

Film oparty jest na prawdziwych wydarzeniach. Hervé Villechaiz to znany na całym świecie charyzmatyczny aktor, który swoje najlepsze lata ma już za sobą. Nadal jednak potrafi korzystać z dobrodziejstw sławy. Żyje w przepychu i wciąż imprezuje na potęgę. Jego historia to łakomy kąsek dla wszelkiej maści pismaków i dziennikarzy. Takowym jegomościem jest Danny Tate – reporter na zakręcie życiowym. Dostaje zlecenie przeprowadzenia wywiadu z Herve i zamierza się z niego wywiązać. Mężczyźni nie zdają sobie sprawy, że nowa znajomość na zawsze zmieni ich życie.

Moja kolacja z Herve – twórcy i obsada

Film Moja kolacja z Herve wyreżyserował Sacha Gervasi. Obraz skupia się na późniejszym okresie życia aktora Hervégo Villechaize’a. W główną postać wciela się znany z Gry o tron Peter Dinklage. Dziennikarza Danny’ego portretuje Jamie Dornan (Pięćdziesiąt twarzy Greya). Oprócz nich w filmie występują również Andy Garcia, Mireille Enos, Oona Chaplin i David Strathairn.

Moja kolacja z Herve - gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.