Mój piękny syn

Beautiful Boy HD

| 18 zł na 48h |

 

Opowieść oparta na faktach. Nic ma dzikość w sercu, która prowadzi go do samozniszczenia. Chłopak eksperymentuje z narkotykami, a jego uzależnienie wpływa na całą rodzinę. Ojciec robi wszystko, żeby uratować syna, ale czy dla Nic nie jest już za późno?

 

Mój piękny syn – opis

Nic jest wyjątkowo inteligentnym młodym człowiekiem. To sympatyczny, wysportowany i przystojny nastolatek, który ma tylko jedną słabość. Po tym, gdy po raz pierwszy spróbował twardych narkotyków, nie może sobie wyobrazić życia bez nich. Uzależnienie zjada go od środka i popycha do coraz gorszych czynów. David, jego ojciec, jest świadkiem powolnego gaśnięcia syna. Robi wszystko, żeby uratować chłopca przed samozniszczeniem, ale nic nie jest w stanie powstrzymać Nica przed kolejnym skokiem w otchłań. Mimo to David się nie poddaje. Z całych sił walczy o swojego pięknego syna. Ten oparty na prawdziwych wydarzeniach obraz stara się odpowiedzieć na pytanie, ile jest w stanie poświęcić zdesperowany rodzic dla dziecka, które z każdym kolejnym dniem pogrąża się jeszcze bardziej.

 

Mój piękny syn – obsada i twórcy

Film „Mój piękny syn” w reżyserii Felixa Van Groeningena („W kręgu miłości”, „Boso, ale na rowerze”) powstał na podstawie autobiograficznej książki dziennikarza Davida Sheffa. Autor opisał swoje zmagania z uzależnieniem syna. Chłopca w filmie portretuje Timothée Chalamet („Tamte dni, tamte noce”, „Lady Bird”), a w ojca wciela się Steve Carell (serial „Biuro”, „Foxcatcher”). Obraz był nominowany do nagrody Złotego Globu za pierwszoplanową rolę Timothée’ego Chalameta.

 

Mój piękny syn – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.