Mnie tu nie ma

I'M NOT HERE

Pogrążony w egzystencjalnym kryzysie mężczyzna próbuje zrozumieć, jak środowisko, w którym się wychował wpłynęło na jego dorosłe życie.

Mnie tu nie ma - opis

Steve (Sebastian Stan) wyrósł w domu, w którym nie było miłości. Mimo wszelkich prób nie udało mu się ułożyć życia. Wszystkie przedmioty i dźwięki w domu przypominają mu zdarzenia z przeszłości. Mężczyzna analizuje swoje wspomnienia, aby odkryć dlaczego skończył sam. Czy będzie w stanie wybaczyć swoim bliskim i samemu sobie? Dramat psychologiczny pokazujący człowieka na życiowym zakręcie.

Mnie tu nie ma - twórcy i obsada

Główny bohater, w którego rolę wciela się Sebastian Stan (Jestem najlepsza. Ja, Tonya) analizuje przeszłość, aby zrozumieć swoje wybory i porażki. Partnerują mu wyróżniony Oscarem J.K. Simmons (Whiplash), Maika Monroe (Dzień Niepodległości: Odrodzenie), Mandy Moore (Córka prezydenta), Iain Armitage ("Młody Sheldon", "Wielkie kłamstewka") oraz Max Greenfield (serial Jess i chłopaki). Reżyserką obrazu jest Michelle Schumacher (3 Geezers!), która prywatnie jest żoną J.K. Simmonsa.

Mnie tu nie ma - gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.