Młodzi Tytani: Akcja! Film

TEEN TITANS GO! TO THE MOVIES

Animowana parodia kina superbohaterskiego, która rozśmieszy zarówno dzieci jak i dorosłych. Herosi w trykotach nigdy wcześniej nie byli tacy zabawni!

Młodzi Tytani: Akcja! Film – opis

W świecie superbohaterów każdy heros i jego gadżet muszą mieć swój film. Nawet służący Batmana, Alfred i pojazd Nietoperza, Batmobil, posiadają własne produkcje. Jedynie mała grupa superbohaterów ma problem z ekranizacjami swoich przygód. Po pewnych wydarzeniach Młodzi Tytani zostali uznani za pośmiewisko i wytwórnia nie ma zamiaru w nich inwestować. Ich ciągłe wygłupy i brak śmiertelnego wroga czyni z nich mało atrakcyjnych bohaterów. Rozpoczyna się więc poszukiwanie czarnego charakteru, który mógłby ten wakat zapełnić. Wybór pada na śmiertelnego wroga Batmana – Deathstroke’a.

Młodzi Tytani: Akcja! Film – obsada i twórcy

„Młodzi Tytani: Akcja! Film” to zabawny film animowany dla dorosłych i dzieci wyreżyserowany przez Aarona Horvatha i Petera Rida Michaila. Bohaterami produkcji są postacie znane z komiksów DC, czyli świata gdzie funkcjonują Superman, Batman i Wonder Woman. Obraz kinowy jest powiązany z serialem animowanym wyświetlanym na Cartoon Network.

Młodzi Tytani: Akcja! Film – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.