Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki

Gaston Lagaffe HD

|10 zł na 48h|

„Uczynić nieużyteczne użytecznym” – tak brzmi motto firmy, w której zatrudnia się młody Gaston. Sęk w tym, że wynalazki chłopca przynoszą więcej szkody niż pożytku.

Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki – opis

Gaston miał być chlubą firmy Peticoin, a stał się jej kłopotem. Nie dość, że jego wynalazki sprawiają nie lada problemy, to jeszcze młody geniusz przychodzi do pracy w towarzystwie kota, złotej rybki i oswojonej mewy. Wkrótce okazuje się, że eksperymenty chłopca nie są największym problemem Peticoin. Firmę chce przejść bezduszny biznesmen o niecnych zamiarach. Gaston musi zrobić wszystko, żeby ocalić swoje miejsce pracy. Czy tym razem jego wynalazki okażą się bardziej użyteczne?

Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki – opis

„Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki” to francuski obraz na młodych i starszych. Film wyreżyserował Pierre-François Martin-Laval („Ciało pedagogiczne”, „Król Wilhelm”), który wystąpił również w jednej z głównych ról. W filmie grają też: Théo Fernandez („Z całych sił”, „Rodzina Tuche”), Arnaud Ducret („Status: Singiel”, „Pan Mądraliński”) i Jérôme Commandeur („Twój wybór”, „Powrót do mamy”).

Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl.