Miszmasz czyli Kogel Mogel 3

Miłość to prawdziwe szaleństwo i wariactwo. Wiedzą coś o tym bohaterowie tej przezabawnej kontynuacji serii polskich komedii z lat osiemdziesiątych.

Miszmasz czyli kogel mogel 3 – opis

Czas na wielki powrót do znanej co po niektórym wsi Brzózki. Kasia jest dyrektorką miejscowej szkoły i mieszka z matką. Nieoczekiwanie do domu przyjeżdża syn Kasi, Marcin. Chłopak postanawia otworzyć w Brzózkach swój własny interes – dyskotekę z prawdziwego zdarzenia. Tak naprawdę jednak imprezownia ma stanowić przykrywkę pod mniej legalny biznes, czyli hodowlę marihuany. Tymczasem w Warszawie Wolańska rozwija swoją karierę sex-coacha. Z czasem Profesor Wolański i Agnieszka, córka pary, mają dosyć mieszkania z apodyktyczną kobietą i wyruszają w podróż. Tak trafiają do Brzózek, gdzie dochodzi do ponownego spotkania Mariana z Kasią.

Miszmasz czyli kogel mogel 3 – obsada i twórcy

Trzecią część przygód bohaterów serii „Kogel-mogel” wyreżyserował Kordian Piwowarski („Baczyński”), syn znanego polskiego twórcy filmowego Radosława Piwowarskiego. Scenariusz do obrazu napisała Ilona Łepkowska („Kogel-mogel”, „Nigdy w życiu”). W rolach głównych wystąpiła plejada polskich aktorów. W filmie zobaczymy między innymi: Grażynę Błęcką-Kolską („Kogel-mogel”, „Jasminum”), Ewę Kasprzyk („Kobiety bez wstydu”, „Portret”), Zdzisława Wardejna (serial „Zbrodnia”, „Kogel-mogel”), Macieja Zakościelnego („Dywizjon 303. Historia prawdziwa”, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”), Katarzynę Skrzynecką („Straszny sen Dzidziusia Górkiewicza”, „Nocne graffiti”) i Annę Muchę („Chłopaki nie płaczą”, „Sąsiady”).

Miszmasz czyli kogel mogel 3 – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl.