Miss mokrego podkoszulka

Samotny członek rady parafialnej zawiera bliższą znajomość z dwudziestoletnią dziewczyną. Co na to ksiądz, cnotliwa sąsiadka i młodziutka Ella?

Miss mokrego podkoszulka - opis
Władysław jest samotnym człowiekiem o surowych zasadach moralnych. Kiedyś sam nie postępował uczciwie, co było powodem opuszczenia przez żonę. Gdy odeszła na zawsze, docenił anielską cierpliwość kobiety i postanowił zmienić swoje życie. Wstąpił do rady parafialnej, której poniekąd stał się przywódcą i zaczął działać przeciwko demoralizacji społeczeństwa. Te szczere intencje zauważa korpulentna sąsiadka Wiktoria i zaczyna wiązać z tak uczciwym człowiekiem nadzieje matrymonialne. Wszystko zmienia się gdy pewnego dnia Władysław jest świadkiem napadu na młodą kobietę. Staje w jej obronie, a potem zaprasza przemoczoną dziewczynę do swojego mieszkania. Dwudziestoletnia Ella okazuje się modelką pozującą nago. Chce zmienić swoje życie, a jej pierwszym krokiem jest przeprowadzka do swojego wybawcy. Mężczyzna zgadza się, a całe otoczenie potępia jego zachowanie.

Miss mokrego podkoszulka - obsada i twórcy
Witold Adamek, uznany operator filmowy ("Matka Królów", "Nadzór", "C.K. dezerterzy") i reżyser ("Poniedziałek", "Wtorek", "S@motność w sieci") zrealizował "Miss mokrego podkoszulka" w ramach telewizyjnego cyklu "Święta polskie". W obsadzie znalazły się gwiazdy polskiego kina takie jak Piotr Fronczewski ("Ciemno prawie noc", "Dzień świra"), Dominika Ostałowska ("Warszawa", "Daleko od okna") oraz Piotr Gąsowski ("Zamiana").
Miss mokrego podkoszulka - gdzie oglądać?
Film jest dostępny online na platformie VOD player.pl