Miss Agent

MISS CONGENIALITY

Agentka FBI bierze udział w konkursie piękności, aby zapobiec zamachowi terrorystycznemu. W roli głównej niezastąpiona Sandra Bullock.

Miss Agent - opis

Gracie Hart (Sandra Bullock) jest mało atrakcyjną, ambitną agentką, która dostaje zadanie wzięcia udziału w wyborach Miss USA, gdy okazuje, że podczas konkursu może dojść do przestępstwa. Jej zadaniem jest wtopić się tłum. Jest jeden problem. Kobiecie daleko jest do bycia słodką ślicznotką. Jej przełożeni postanawiają zatrudnić speca od wizerunku Victora Mellinga (Michael Caine), który musi dokonać niemożliwego i zamienić Gracie w królową piękności.

Miss Agent - twórcy i obsada

Produkcja zapewnia widzom rozrywkę na najwyższym poziomie. Nie brakuje w niej dobrego humoru, emocji i zwrotów akcji. W roli głównej wyróżniona Oscarem Sandra Bullock(„Ocean's 8”). W pozostałych rolach występują laureat dwóch Oscarów Michael Caine („Interstellar”), Benjamin Bratt („Kobieta-Kot”), nagrodzona dwoma Złotymi Globami Candice Bergen („Zacznijmy od nowa”) oraz zdobywca dwóch statuetek Emmy William Shatner (serial „Orły z Bostonu”). Reżyserem obrazu jest Donald Petrie (serial „Prawnicy z Miasta Aniołów”).

Miss Agent - gdzie oglądać?

Film dostępny online na platformie VOD player.pl.