Miłość w Mieście Ogrodów

Gdy Michał ulega tragicznemu w skutkach wypadkowi, jego relacje z żona stają się trudne. Oboje znajdują ukojenie w ramionach innych osób. Czy ich małżeństwo okaże się fikcją?

Miłość w Mieście Ogrodów - opis

Akcja ma miejsce w świecie artystycznej elity Katowic, w świecie wysmakowanej architektury, stylowych wnętrz i dzieł sztuki. Michał, wzięty architekt, oraz dyrektorka galerii sztuki Marta żyją wraz z synem w dobrobycie. Ich błogie życie zmienia się nie do poznania, gdy Michał powoduje groźny wypadek samochodowy. Rodzina musi się zmierzyć z tragicznym wydarzeniem, ale coś zaczyna się psuć, gdy ciężar wypadku coraz dłużej spoczywa na ich barkach. Małżonkowie oddalają się od siebie i obydwoje znajdują kochanków. Czy uratują uczucie, czy też odnajdą je nowych relacjach?

Miłość w Mieście Ogrodów - obsada i twórcy

Twórcami tej polskiej produkcji są: Adam Sikora, który jest zdobywcą Złotego Lwa ("Essential Killing") oraz Orła ("Cztery noce z Anna") oraz Ingmar Villquist ("Ewa"). W głównej roli świetnie odnalazł się Ireneusz Czop ("Pokłosie", "Jack Strong"). W filmie możemy także zobaczyć Urszulę Grabowską, Michalinę Olszańską oraz gwiazdę wielkiego formatu - Grażynę Szapołowską ("Pan Tadeusz", "Krótki film o miłości").

Miłość w Mieście Ogrodów - gdzie oglądać?

Program jest dostępny online na platformie VOD player.