Miłość po miłości

LOVE AFTER LOVE

Po śmierci ojca jego dwaj synowie starają się poukładać swoje życie. Ich matka natomiast odkrywa istnienie miłości po miłości.

Miłość po miłości – opis

„Miłość po miłości” to niezwykle intymny obraz obyczajowy pokazujący rodzinę w trakcie kryzysu. Po śmierci Glenna jego żona Suzanne oraz synowie Nicholas i Chris przechodzą próbę wzajemnych więzi. Jedni tracą grunt pod nogami i zachowują się irracjonalnie, inni starają się rozpocząć wszystko od nowa. Na życiu rodzinnym pojawiają się rysy. Wychodzą na wierzch głęboko skrywane żale i pretensje. Wszystko jednak zmierza ku dobremu. Bohaterowie muszą zrozumieć, że śmierć bliskiej osoby to nie koniec, a jedyną szansą na znalezienie szczęścia jest wzajemna miłość.

Miłość po miłości – obsada i twórcy

„Miłość po miłości” to obraz pełen dramatycznych momentów oraz lekkich humorystycznych chwil. W roli głównej świetną kreację tworzy powracająca na pierwszy plan Andie McDowell („Cztery wesela i pogrzeb”, „Dzień świstaka”). Bardzo dobrze wypada również partnerujący jej Chris O'Dowd („Status związku”, serial „Dorwać małego”). Film wyreżyserował debiutant Russell Harbaugh.

Miłość po miłości – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.