Miłość na żądanie

Jeux dʼenfants

Historia Juliena i Sophie, którzy są przyjaciółmi od ósmego roku życia. Ich zabawą od lat jest sprawdzanie swojej odwagi. Co będzie gdy będą musieli podjąć największe ryzyko - wyznać sobie miłość?

Miłość na żądanie - opis

Julien i Sophie są przyjaciółmi od ósmego roku życia. Ich przyjaźń podsyca szalona, perwersyjna gra, która polega na stawianiu sobie kolejnych wyzwań. Czasem chodzi o zawstydzenie nauczycielki wulgarnymi wyrazami, czasem o zniszczenie weselnego tortu. Kiedy Julien i Sophie dorastają, ich gra, zamiast odejść w przeszłość wraz z dzieciństwem, staje się coraz bardziej niebezpieczna i okrutna. Podczas kolejnych stawianych sobie nawzajem wyzwań bohaterowie odkrywają, że nie mogą bez siebie żyć.

Miłość na żądanie - obsada i twórcy

W rolę Juliana wcielił się Guillaume Canet, któremu sławę przyniosła udział w filmie "Niebiańska plaża" z Leonardo Di Caprio. W postać Sophie wcieliła się Marion Cotillard, która w tym samym roku zagrała w produkcji Tima Burtona "Gruba ryba". W 2004 aktora odebrała nagrodę w Cannes dla najlepszej początkującej aktorki. Film został nagrodzony na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Palm Springs.

Miłośćna żądanie - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online na platformie VOD player.pl