Między nami bliźniętami

THE SKELETON TWINS

Wymykający się schematom komediodramat o skomplikowanej relacji między siostrą a bratem, którzy po latach nieporozumień próbują odbudować swoją relację.

Między nami bliźniętami - opis

Maggie (Kristen Wiig) oraz Milo (Bill Hader) jako rodzeństwo, które mieszka po różnych stronach Stanów Zjednoczonych i żyją swoim życiem, nie utrzymując kontaktu. Pewnego dnia dochodzi między nimi do spotkania. Maggie zdaje sobie sprawę, że musi przeanalizować swoje małżeństwo ze słodkim Lance’em (Luke Wilson) i zmierzyć się ze swoimi autodestrukcyjnymi skłonnościami. Milo próbuje natomiast stawić czoła rozstaniu sprzed lat, po którym do tej pory nie może się pozbierać. Rodzeństwo uświadamia sobie, że czas na wprowadzenie zmian w ich życiu jest zaakceptowanie przeszłości i naprawienie swoich relacji.

Między nami bliźniętami – twórcy i obsada

Obraz pokazuje próby rodzeństwa zbliżenia się do siebie i zapanowania nad życiowym chaosem. W ich role kapitalnie wcielają się dwukrotny laureat nagrody Emmy Bill Hader (serial HBO „Barry”) oraz zdobywczyni nominacji do Oscara i Złotego Globu Kristen Wiig („Druhny”). Obok nich pojawiają się Luke Wilson („Legalna blondynka”), nagrodzony dwiema statuetkami Emmy Ty Burrell (serial „Współczesna rodzina”) oraz Boyd Holbrook („Logan: Wolverine”). Twórcą dobrze przyjętej przez krytyków produkcji jest Craig Johnson („Alex Strangelove”).

Między nami bliźniętami – gdzie oglądać?

Film jest dostępny online na platformie VOD player.pl.