Mia i biały lew

MIA AND THE WHITE LION HD

|10zł na 48h|

Piękny biały lew, odważna młoda dama, urokliwa Afryka i wielka przygoda, czyli wspaniały familijny obraz przeznaczony zarówno dla młodszych, jak i starszych widzów.

Mia i biały lew – opis

Mia wraz z matką, ojcem i młodszym bratem przeprowadza się z Londynu do Południowej Afryki. Tutaj rodzina ma zarządzać farmą wielkich kotów. To właśnie w tym miejscu rodzi się niezwykły biały lew. Charlie, bo tak zostaje nazwany nowy mieszkaniec afrykańskiego gospodarstwa, zaprzyjaźnia się z Mią, która ma poważne problemy z aklimatyzacją. Para szybko staje się nierozłączna. Lew jednak dorasta i zaczyna być niebezpieczny dla ludzi. Głowa rodziny dbając o bezpieczeństwo córki, postanawia sprzedać drapieżnika. Mia nie może się z tym pogodzić. Wkrótce odkrywa ponurą tajemnicę swojej familii. Okazuje się, że wszystkie lwy na farmie są w wielkim niebezpieczeństwie.

Mia i biały lew – obsada i twórcy

„Mia i biały lew” to przygodowy film dla całej rodziny. Obraz wyreżyserował Gilles de Maistre, a w rolach głównych wystąpili: Daniah De Villiers („Kosmiczna surykatka”), Mélanie Laurent („Bękarty wojny”), Langley Kirkwood („Dredd”) oraz Brandon Auret („Chappie”). Największą gwiazdą filmu jest oczywiście okazały biały lew, który nie powstał w wyniku efektów specjalnych, a jest prawdziwym żywym zwierzęciem.

Mia i biały lew – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player w polskiej wersji językowej.