Mężowie i żona

MULTIPLICITY

Doug Kinney to prawdziwy chwat. Nie dość, że odnosi sukcesy zawodowe, to jeszcze ma czas dla pięknej żony i dwójki uroczych urwisów. Jak on to robi? To proste – jest go wielu!

Mężowie i żona – opis

Zanim Doug pod wpływem eksperymentu naukowego cudownie się rozmnożył, był wrakiem człowieka. Zupełnie nie potrafił pogodzić pracy z życiem osobistym. Kolejne godziny na budowie wykańczały go fizycznie i psychicznie, a ciągła nieobecność wpływała niekorzystnie na jego żonę i dzieci. Z pomocą mężczyźnie przyszedł pewien szalony naukowiec, eksperymentujący właśnie z klonowaniem. Z jednego Douga zrobiło się dwóch… a potem trzech, czterech i tak dalej. Czy mąż do entej potęgi to na pewno dobry pomysł? A może preludium do prawdziwej komedii pomyłek w życiu rodziny Kinneyów?

Mężowie i żona – obsada i twórcy

Harold Ramis, członek kultowych „Ghostbusters”, przedstawia ciepły i zabawny film o rodzinie w tarapatach. „Mężowie i żona” to popis komediowych umiejętności Michaela Keatona („Batman”, „Birdman”).  Żonę głównego bohatera portretuje Andie MacDowell („Dzień świstaka”, „Cztery wesela i pogrzeb”). W filmie zobaczymy również aktorów takich jak: Harris Yulin („Człowiek z blizną”, „Dzień próby”), Eugene Levy („American Pie”, „Plusk”) i Ann Cusack („Wolny strzelec”, „Sully”).

Mężowie i żona – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.