Mary Poppins powraca

MARY POPPINS RETURNS HD

| 10 zł na 48h |

 

Mary Poppins to ikoniczna postać, która bawi i wzrusza młodych oraz starszych już od dziesięcioleci. Słynna opiekuna właśnie powraca, a jej comeback pełen jest muzyczno-tanecznych uniesień.

 

Mary Poppins powraca – opis

Historia lubi się powtarzać, a dzieci podążają często drogą wytyczoną przez swoich rodziców. Kiedyś to Jean i Michael borykali się z problemem rodziców, którzy nie mieli dla nich czasu. Teraz podobny los spotkał pociechy Michaela. Jego rodzina popada w tarapaty finansowe. Bank na poczet niespłaconego kredytu chce przejąć dom Banksów. I gdy wszystko wydaje się beznadziejne, a sytuacja bez wyjścia, w progu drzwi strapionej rodziny staje ponownie Mary Poppins!

 

Mary Poppins powraca – obsada i twórcy

„Mary Poppins powraca” to kontynuacja klasycznego obrazu z 1964 roku. W nowej wersji opiekunkę zagrała Emily Blunt („Diabeł ubiera się u Prady”, „Sicario”), a partnerują jej między innymi Ben Wishaw („Spectre”, „Atlas chmur”) oraz Emily Mortimer („Wyspa tajemnic”, „Wszystko gra”). Za kamerą stanął Rob Marshall („Chicago”, „Wyznania gejszy”). Film zdobył 4 nominacje do Oscarów w kategoriach: muzyka oryginalna, piosenka, scenografia i kostiumy.

 

Mary Poppins powraca – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player w polskiej wersji językowej.