Mamma Mia! Here We Go Again

| 10zł za 48h |

Po wielkim sukcesie filmu „Mamma mia!” z 2008 roku powracamy na grecką wyspę, gdzie rozśpiewani bohaterowie przeżywali uniesienia w rytmie wielkich przebojów ABBY. Czy i tym razem muzyczna przygoda okaże się tak ekscytująca?

Mamma Mia! Here We Go Again – opis

Na urokliwej greckiej wyspie Sophie kończy właśnie remont hotelu i szykuje się na ponowne wielkie otwarcie. To znakomity moment, by przenieść się do roku 1979 i zobaczyć, co wydarzyło się, że młoda Donna postanowiła osiedlić się na wyspie. Jak poznała swoich trzech partnerów? Dlaczego nie związała się z żadnym z nich na stałe? „Mamma Mia! Here We Go Again” to wspaniała podróż do lat siedemdziesiątych. Pełna wzruszeń i radości opowieść toczy się w rytmie największych przebojów zespołu ABBA, a wielkie emocje gwarantuje wspaniała obsada. To doskonały film dla wszystkich kochających muzykę i widowiskowe hollywoodzkie kino.

Mamma Mia! Here We Go Again – obsada i twórcy

W sequelu hitu z 2008 powracają: Meryl Streep („Diabeł ubiera się u Prady”), Amanda Seyfried („Wyścig z czasem”), Pierce Brosnan („GoldenEye”), Colin Firth („Jak zostać królem”) i Stellan Skarsgård („Dziewczyna z tatuażem”).W obsadzie debiutują między innymi Lily James („Baby driver”), wcielająca się w młodą Donnę oraz Andy Garcia („Ojciec chrzestny 3”), który jako jedyny nie daje wokalnych i tanecznych popisów. W filmie zobaczymy również słynną divę Cher („Maska”).

Mamma Mia! Here We Go Again – gdzie oglądać?

Cały film „Mamma Mia! Here We Go Again” dostępny online w serwisie VOD player.pl