Magia w blasku księżyca

MAGIC IN THE MOONLIGHT

|6 zł na 48h|

Pewien angielski gentleman nie lubi magii. Nie lubi też ludzi, którzy się nią parają. Banda oszustów i tyle. Zmienia jednak zdanie, gdy na jego drodze staje czarująca Emma Stone. Przecież miłość to też magia, prawda?

Magia w blasku księżyca – opis

Stanley zawodowo zajmuje się demaskowaniem szarlatanów, którzy podają się za magików, czarodziejów i wróżbitów. To, że robi to zawodowo, nie oznacza że jego profesja nie sprawia mu przyjemności. Bohater z lubością niszczy wszelkie przejawy „pseudoczarów”. Magia nie istnieje, nieważne jaka byłaby przekonująca. Podczas jednego ze swoich śledztw, Stanley trafia na twardy orzech do zgryzienia. Pewna piękna Brytyjka w niezwykły sposób oddziałuje na jego osobę. Mężczyzna, mimo że wzbrania się rękami i nogami, zostaje całkowicie oczarowany.

Magia w blasku księżyca – obsada i twórcy

Kolejna wspaniała historia miłosna Woody’ego Allena („Blue Jasmine”, „Annie Hall”). Tym razem w głównych bohaterów wcielili się zdobywcy Oscarów, Emma Stone („La La Land”, „Nieracjonalny mężczyzna”) i Colin Firth („Jak zostać królem”, „Dziennik Bridget Jones”). Na drugim planie znaleźli się: Jacki Weaver („Głosy”, „Królestwo zwierząt”), Simon McBurney („Carnival Row”, „Sprzymierzeni”) i Hamish Linklater („Legion”, „Big Short”).

Magia w blasku księżyca – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl