Maczeta zabija

MACHETE KILLS HD

| 7 zł na 48h |

Rząd Stanów Zjednoczonych rekrutuje Maczetę do specjalnego zadania.

Maczeta na prośbę amerykańskiego rządu wyrusza do Meksyku, by wytropić i unicestwić handlarza bronią, który planuje wystrzelić niebezpieczną broń.

„Maczeta zabija” – streszczenie fabuły

Meksykański supertwardziel Machete Cortez (Danny Trejo) powraca do akcji! Zostaje zatrudniony przez prezydenta USA, który coraz bardziej obawia się o bezpieczeństwo swojego kraju. W Meksyku działa baron narkotykowy Szalony Mendez (Damian Bichir), który planuje wystrzelić niebezpieczną bron w stronę Waszyngtonu. Maczeta podejmuje się zadania i postanawia nawiązać kontakt z przestępcą. Wkrótce okaże się, że trafił na trop poważniejszego spisku – zagrożona będzie nie tylko Ameryka, ale cały świat. Cortez musi stawić czoła psychopacie, jak i sprawnemu handlarzowi bronią Lutherowi Vozemowi (Mel Gibson). Czy uda mu się ocalić świat przed trzecią wojną światową?

„Maczeta zabija” – obsada

„Maczeta zabija” to amerykański film fabularny w reżyserii Roberta Rodrigueza, który powstał na podstawie fikcyjnego trafileru „Grindhouse”. W obsadzie znaleźli się, m.in. Danny Trejo, Michelle Rodriguez, Mel Gibson i Amber Heard.

Gdzie obejrzeć?

Cały film dostępny online na platformie VOD player.pl