Loveling

Benzinho

| 8zł za 48h |

Pewna niezwykła brazylijska rodzina staje na rozstaju dróg. Szansa na sukces jednego z członków familii może okazać się przyczynkiem rozpadu więzi pomiędzy bliskimi. Jaką decyzję podejmą bohaterowie?

Loveling – opis filmu

Rodzina Ventura Santi dowiaduje się o niezwykłej ofercie wyjazdu w ramach stypendium sportowego do Niemiec, która ma odmienić życie najstarszego syna Irene i Klausa. Oznacza to, niestety, rozłąkę i rozpad rodziny w tej formie, w której trwała do tej pory. Wszystkie wydarzenia obserwujemy z perspektywy Irene – matki przeczuwającej, że jej świat rodzinny zaczyna powoli się rozpadać. Jakby tego było mało, cała familia zdaje się trwać w jednym, wielkim chaosie. Oprócz najstarszego Fernanda Irene ma jeszcze trzech synów – Rodriga oraz najmłodszych bliźniaków, z których każdy jest żywiołową duszą i indywidualnością, i każdy z nich potrzebuje matczynej uwagi. W końcu jest jeszcze jej mąż, Klaus, niepoprawny marzyciel mający zawsze na oku pięć różnych biznesów, z których każdy, według niego, jest potencjalną żyłą złota. Główna bohaterka musi zrobić wszystko, żeby utrzymać ten rodzinny chaos w ryzach.

Loveling – obsada i twórcy

„Loveling” to dramat debiutującego na wielkim ekranie Gustavo Pizziego. Odtwórczynią głównej roli żeńskiej jest jego żona Karine Teles („Prawie jak matka”), a małych bliźniaków grają faktyczne dzieci  małżeństwa Pizziego i Teles. Oprócz w nich w filmie zobaczymy również: Otávio Müllera („Duszny raj”), Adrianę Esteves („W niewoli przeszłości”) i debiutanta Konstantinosa Sarrisa.

Loveling – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl