Lockout

LOCKOUT

Najpilniej strzeżone więzienie, a w nim najgroźniejsi zbrodniarze świata. Niedostępne, ponieważ zawieszone na orbicie. Gdy w placówce wybucha bunt, tylko jeden człowiek może opanować sytuację.

Lockout – opis

Gdy orbitalne więzienie odwiedza córka prezydenta, wszystko wymyka się spod kontroli. Coś wybucha, ktoś kogoś zabija, a młoda dziewczyna zostaje wzięta na zakładnika. Do akcji wkracza Snow. Były agent naraził się swoim zwierzchnikom. Został oskarżony o szpiegostwo i skazany na przymusowe wakacje w orbitalnym więzieniu. Kiedy wybucha bunt, a córka prezydenta znajduje się w wielkim niebezpieczeństwie, Snow dostaje ultimatum: jeśli pomoże ocalić dziewczynę, zostanie uwolniony. Bohater rusza do akcji. Nie będzie mu łatwo, ponieważ ma przeciwko sobie największych zwyrodnialców na Ziemi i w kosmosie.

Lockout – obsada i twórcy

Guy Pearce („Memento”, „Tajemnice Los Angeles”), Maggie Grace („Lost. Zagubieni”, „Uprowadzona”), Joseph Gilgun („Wyklęci”, „Preacher”) i Peter Stormare („Fargo”, „Amerykańscy bogowie”) to największe gwiazdy „Lockout”. Reżyserią zajęli się James Mather („Frank”, „Krypton”) i Stephen St. Leger („Wikingowie”). Za scenariusz odpowiada między innymi Luc Besson („Piąty element”).

Lockout – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.