Legenda telewizji 2: Kontynuacja

ANCHORMAN 2: THE LEGEND CONTINUES

Kontynuacja szalonej komedii, w której gospodarz telewizyjnych wiadomości wraz z kolegami tworzy całodobowy kanał informacyjny.

Legenda telewizji 2: Kontynuacja - opis

Po przeprowadzce z San Diego do Nowego Jorku Ron Burgundy (Will Ferrell) żyje pełnią życia z żoną Veronicą (Christina Applegate) oraz synem Walterem (Judah Nelson). Wszystko zmienia się jednak w momencie, gdy szef postanawia awansować kobietę i zwolnić Rona. Jego małżeństwo rozpada się, a upokorzony Ron wraca na stare śmieci i zaczyna pracę w niepełnym wymiarze godzin w Sea World. Z pomocą przychodzi mu Freddie Schappa (Dylan Baker), producent wykonawczy w Global News Network, pierwszym na świecie całodobowym kanale informacyjnym. Ron wpada na błyskotliwy pomysł, jak zmienić wiadomości, co pozwala mu wrócić do gry.

Legenda telewizji 2: Kontynuacja - twórcy i obsada

Kontynuacja szalonej komedii z dwukrotnie nominowanym do Złotego Globu Willem Ferrellem (Przypadek Harolda Cricka) w roli głównej. W obsadzie znaleźli się nominowany do Oscara Steve Carell (Foxcatcher), wyróżniony nominacją do Paul Rudd (Ant-Man), David Koechner (Ricky Bobby - Demon prędkości) oraz czterokrotnie wyróżniona nominacją do Złotego Globu Christina Applegate (serial Kim jest Samantha?). Reżyserem prześmiewczej produkcji był laureat Nagrody Akademii Adam McKay (Big Short).

Legenda telewizji 2: Kontynuacja - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online w serwisie VOD player.