Late Night

LATE NIGHT

Gospodyni talk-show zaczyna podejrzewać, że wkrótce straci program, który prowadziła przez wiele lat. W celu ożywienia formuły zatrudnia młodą scenopisarkę.

Late Night – opis

Katherine Newbury to prawdziwa legenda telewizji. Jej show bije rekordy oglądalności, jednak reputacja celebrytki spada. Bohaterka uważana jest „za kobietę, która nienawidzi kobiet”. Jej szowinistyczne podejście do poruszanych tematów zaczyna kontrastować z obecnymi w kulturze tendencjami, więc Katherine postanawia zmienić kierunek. Wśród scenarzystów jej programu po raz pierwszy pojawia się kobieta. Molly ma pomóc prowadzącej ocieplić wizerunek i ożywić program, ale okazuje się to niezwykle trudnym zadaniem. Zmiany trzeba rozpocząć od samej Katherine. Czy jednak gwiazda telewizji jest na nie gotowa?

Late Night – obsada i twórcy

„Late Night” to obraz wyreżyserowany przez Nishę Ganatrę („Mr.Robot”), ale najważniejszą osobą jest tutaj znana z „Biura” Mindy Kaling, która zarówno napisała scenariusz, jak i zagrała rolę Molly. W Katherine wcieliła się natomiast laureatka dwóch Oscarów Emma Thompson („Rozważna i romantyczna”), a na drugim planie znaleźli się: John Lithgow („Smętarz dla zwierzaków”), Amy Ryan („Biuro”) i Ike Barinholtz („Sąsiedzi”).

Late Night – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.