Labirynt świadomości

Seria zagadkowych zabójstw intryguje młodą dziennikarkę, która postanawia znaleźć przestępcę. W czasie poszukiwań przypadkowo trafia na pewien trop, a sprawy zmieniają bieg...

Labirynt nieświadomości - opis

Helena to młoda i niezłomna dziennikarka. Kiedy dochodzi do serii samobójstw, mimo niezbyt dużego doświadczenia, postanawia poprowadzić śledztwo. Podczas poszukiwań przypadkowo trafia na firmę, która skupuje krew miesięczną. Ślady prowadzą do Victora, który jest potomkiem nazistowskiego oficera, członka ugrupowania Vril, które prowadziło badania medyczne w obozach koncentracyjnych. W odkryciu prawdy Helenie pomaga nieznajomy kabalista Jakub i przybliża jej temat tej nauki judaizmu. Najgorszym, ale i najbardziej prawdopodobnym podejrzeniem jest to, że Victor nielegalnie kontynuuje badania swojego okrutnego dziadka.

Labirynt świadomości - obsada i twórcy

Twórcą thrillera jest polski reżyser - Konrad Niewolski ("Symetria", "Ja wam pokażę"). Rolę dziennikarki zagrała Oriana Soika ("Komnata Afrodyty", "Epilog"). W obsadzie znalazł się również Ireneusz Czop ("Kochanie, chyba cię zabiłem", "Jack Strong").

Labirynt świadomości - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online na platformie VOD player.