Książę Czaruś

Charming 3D

| 10 zł na 48h |

Miłość potrafi być kłopotliwa. Wie coś o tym pewien kochliwy książę, który pała uczuciem do każdej napotkanej dziewczyny.

Książe Czaruś – streszczenie

Książe Filip zakochuje się we wszystkich spotkanych białogłowach, ponieważ ciąży nad nim klątwa rzucona niegdyś przez złą królową. Wynikiem tego młodzian nie może się ustatkować. Gdy tylko znajdzie wybrankę serca, już kolejna wychodzi zza winkla. Taki stan rzeczy nie pasuje ani jego ojcu, który chciałby jak najszybciej ożenić synka, ani Królewnie Śnieżce, Kopciuszkowi i Śpiącej Królewnie. Panie rywalizują o względy Filipa, lecz przyciągnięcie jego uwagi na dłużej to skomplikowana sprawa. Chcąc przełamać impas, wraz z sympatyczną złodziejką, książę wyrusza w pełną przygód podróż, aby znaleźć sposób na zneutralizowanie zaklęcia.

Książę Czaruś – obsada

„Książę Czaruś” to zabawna animacja dla całej rodziny. Głosu bohaterom filmu użyczyła plejada znanych aktorów i celebrytów. Oryginalną ścieżkę dźwiękową tworzą między innymi piosenkarki Sia i Avril Lavigne oraz komik z Monty Pythona, John Cleese. W polskiej wersji językowej usłyszymy Ewelinę Lisowską, Honoratę Skarbek oraz Martę Gałuszewską. Panie wcielają się w Kopciuszka, Królewnę Śnieżkę i Śpiącą królewnę.

Książę Czaruś – gdzie oglądać?

Cały film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.